MİSYON & VİZYON

2019-06-26 13:08:08

Vizyonumuz

 

Eğitim alanımızdaki kurum ve örgütlerle iş birliği yüksek, kurumsal kültürü ve kimliği güçlü, eğitimdeki tüm yeniliklere açık, çağdaş, ilkeli, atılımcı, kaliteli eğitim yönetimiyle topluma öncülük eden, “kazandıran” eğitim anlayışıyla Türkiye’nin en güvenilir lider eğitim kurumu olarak ilerlemektir.

 

Misyonumuz

 

“Türkiye Sizi Kazanacak” ilkesi doğrultusunda liderlik özellikleriyle donanmış, girişimci, dünya gerçeklerine duyarlı, demokrasiye inanmış, Atatürk ilke ve devrimlerini benimsemiş bireyler yetiştirerek toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmaktır.

Kurumumuz öğrencilerimize “Nasıl bir öğrenci? Nasıl bir başarı? Nasıl bir hayat?” soruları kapsamında aklını kullanan, soru sormaktan çekinmeyen, düşünen ve düşleyen, yeteneklerini keşfedebilen, çalışkan, kaynakları etkili kullanabilen, özgüven ve özsaygısı gelişmiş; katılımcı, paylaşımcı, iş birliği ve takım çalışmasını seven, bilimin temel kavramlarını tanıyan, öz değerlerine saygılı, iletişim becerileri gelişmiş, günlük yaşamda gereksinim duyduğu temel bilgilere, yaşam becerilerine ve çağın gerektirdiği donanıma sahip, değişikliklere uyum sağlamada esnek, “öğrenmeyi öğrenen, mutlu bireyler” olmanın hazzını yaşatmaktatır.

Ankara kızılay dershaneler

Ankara dershane fiyatları
Ankara kurs

Üniversite hazırlık kursu

Sosyal Medya

Karacan Eğitim Kurumları Facebook Sayfası Karacan Eğitim Kurumları İnstagram Sayfası