Karacan Üniversite Hazırlık Kursu;
Öğrencilerine kaliteli bir eğitim vermek için bünyesinde en iyi eğitim kadrosunu toplamıştır. Kadromuzda her bir branş öğretmeni alanında deneyimli ve uzmandır. Her branşın her hafta zümre toplantıları aksatılmadan yapılmakta ve toplantıda alınan karar ve yöntemler sınıflara uygulanmaktadır.
Bünyemizde çalışan üç psikolojik danışman ve rehberlik öğretmeni vardır. Ödev takibi, haftalık ders çalışma programı ve öğrenci koçluğu rehber öğretmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ara gruplarımız, 12.sınıflarımız ve mezun sınıflarımız olmak üzere üç kademeye ayrılarak derslerimiz verilmektedir.

Ayrıcalıklı olarak YDT grubumuz bulunmaktadır. Dil öğrencileri haftada 10 saat yabancı dil 14 saat TYT dersi almaktadır.

imza_karacan

BİZ SİZİ ARAYALIM!

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Mezun öğrencilerimiz haftanın 4 günü gelerek toplamda 21 saat, 12.sınıf öğrencilerimiz hafta içi 3 gün, hafta sonu 2 gün olmak üzere toplam 21 saat, 11.sınıflarımız hafta içi 2 gün, hafta sonu 2 toplam 18 saat, 9. ve 10. Sınıflarımız ise hafta sonu 2 gün olmak üzere toplam 12 saat eğitim alırlar.
Etütlerimiz düzenli olarak her hafta yazılır. Her öğrenci istediği dersten haftalık 4 saat etüt alma hakkına sahiptir. Etütlerimiz 1 ders saati ve bireysel yapılmaktadır. Ek olarak her Salı günü tüm branşlardan öğretmenlerimiz kendi sınıflarında 3 saat soru çözümü yapmaktadırlar.
Cuma günleri sınav günü olup sınava son bir ay kala öğrencilerimiz kampa alınarak her gün sınava tabii tutulurlar.

Kurumumuz her sene mutlaka TIP, HUKUK, DİŞ HEKİMLİĞİ, MİMARLIK-MÜHENDİSLİK VE EĞİTİM FAKÜLTELERİNE öğrenci yerleştirmektedir.

2018 YKS Türkiye 734.sü Kurumumuz öğrencisi olarak bizi onurlandırmıştır.
Bu onuru her sene yaşamayı ve geleceğin teminatı olan öğrencilerimizi hak ettikleri yerlere yerleştirmeyi kendimize görev biliriz.