Karacan Eğitim Kurumları alanında uzman öğretmen kadrosu ve yılların tecrübesiyle LGS için de hizmet vermektedir.

8. sınıflarda öğrencilerimizi seviye belirleme sınavı ile kendi seviyesindeki öğrencilerle sınıflandırırız. Hafta içi 2 gün (6 saat), hafta sonu 1 gün (6 saat) şeklinde toplamda haftada 3 gün 12 saat eğitim alırlar. (Günler öğrencinin okul saatlerine göre değiştirilebilir.) Haftada 4 ders saati olmak üzere grup derslerine ek olarak özel ders (birebir etüt) eğitimi alırlar. Kütüphane ve etüt salonları gibi zengin çalışma alanlarında Soru Eritme Saati (SES) Konu Eritme Programı (KEP) gibi birçok farklı etkinlikle öğrencilerimizi sınava hazırlarken her türden soru çeşitlerini de görmelerini sağlarız.

imza_karacan

BİZ SİZİ ARAYALIM!

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Günlük ve aylık devamsızlık bilgisi, ödev takipleri, danışmanlık, öğrenci koçluğu gibi öğrencinin diğer tüm ihtiyaçları rehberlik birimimiz tarafından karşılanmaktadır.

Deneyim sahibi öğretmenlerimiz çocuk – genç kuşağı yakalayan dinamik bir kadrodan oluşmaktadır. Öğrencilerimize severek öğretir, haftalık olarak yaptığımız tarama sınavları ile bilgisini düzenli olarak ölçeriz.
Teneffüs saatlerinde nöbetçi öğretmenlerimiz katlarda bulunarak, öğrencilerimizi gözetim altında mutlu bir atmosferde eğitim görmelerine yardımcı olur.

Başta Fen Liseleri olmak üzere Anadolu Liselerine çok sayıda öğrenci kazandıran Karacan Eğitim Kurumları; yıllardır başarının değişmeyen tek adresi olarak 4, 5, 6, 7 ve 8.sınıftan tüm öğrencilere hizmet vermeye devam etmektedir.