Ankara Dershaneler

2019-06-29 14:25:48

Karacan Eğitim Kurumları, TYT ve AYT sınavlarına hazırlık konusunda Ankara dershaneler arasında 1983 yılından beri sektörde faaliyet gösteren en köklü eğitim kurumudur. Her biri kitap yazarı olan deneyimli eğitmen kadrosu ile üniversite sınavlarına hazırlık noktasında öğrencileri en iyi şekilde hazırlanmasında tecrübeleri ile en doğru şekilde hazırlar. Çünkü "parmak izi" gibi her öğrencinin kendine özel öğrenim yolu vardır. Öğrencilerin öğrenme yöntemlerine özel olarak eğitim verdiğimiz için, hedefe ulaşma konusunda iddalıyız. 

 

Birebir Özel Ders

 

Sınıf içi eğitimin haricince, acil bilgi servisi kapsamında, online etüt uygulamamız üzerinden öğrencilerimiz 7/24 akıllı telefonlarından istedikleri tarih, saat, ders ve öğretmen seçimini yaparak birebir özel ders alabilmektedir. Bu sayede, öğrenciler eksik kaldıkları konuları anında tamamlayabilmekte ve soru çözümleri ile TYT ve AYT sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmaktadırlar.

 

Nokta Atış sorular

 

Alanında uzman ve deneyimli soru yazarı öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan deneme sınavlarında sorulan sorular, merkezi sınavlarda sorulan sorulara eş değer oldukları ve aynı soru tiplerinden her sene merkezi sınavlarda da sorulması, deneme sınavlarımızın kalitesini ortaya koymaktadır. 

Ankara kızılay dershaneler

Ankara dershane fiyatları
Ankara kurs

Üniversite hazırlık kursu

Sosyal Medya

Karacan Eğitim Kurumları Facebook Sayfası Karacan Eğitim Kurumları İnstagram Sayfası