Ankara Dershane Fiyatları

2019-06-29 15:18:02

1983 yılından beri eğitim sektörünün öncü kuruluşlarından olan Karacan Eğitim Kurumları, öğrencileri merkezi sınavlara hazırlama konusunda adrese teslim kazandırmaya devam ediyor. Ülkemizdeki örgün eğitim kurumlarını kategorilendirmek gerekirse eğer şu şekilde ayırabiliriz;

 

  •    > Okul öncesi
  •    > İlkokul
  •    > Ortaokul
  •    > Lise
  •    > Yükseköğretim (üniversite)
  •  

Bu kademelerden ortaokul-lise ve lise üniversite arasındaki geçişlerde merkezi sınavlar yapılmaktadır. Daha kaliteli okullara yerleşmek demek, daha iyi bir eğitim ve dolayısıyla daha iyi bir gelecek demektir. Bu da yapılan merkezi sınavlarda yüksek puanlar almanın gerekliliğini göstermektedir.

Ankara Kızılay dershane bakımından merkezi bir konumdadır. Gidilen eğitim kurumunun eğitim kalitesi, öğretmenleri, öğrenciye sağlanan yayınların kalitesinin yanında ulaşım kolaylığı da bir o kdar önemlidir. Öğrenciler, özellikle eksik olduğu konuları tamamlamak için eksik tamamlama kamplarına ihtiyaç duymaktadırlar. Merkezi sınavlarda başarılı sonuçlar almak için çocuğuna yüksek maliyetli özel ders aldıran veliler, bu alternatife yönelmeden önce kurumumuzun ücretsiz yaz kamplarına çocuklarını göndererek eğitim kalitemizi görmelerini tavsiye etmekteyiz.

 

Okullardaki sınıf mevcutlarının yüksek olması, öğrencilerin gittikleri okullarda kendi seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesinde büyük sorunlar çıkması ve buralarda yapılan sınavların AYT ve TYT sınavları gibi merkezi sınavlarla uyuşmayan soru ve konulardan oluşması gençlerin geleceklerini belirleyecek bu önemli yolda handikap oluşturmaktadır. Kurumumuzda öğrenciler haftalık yapılan deneme sınavlarındaki performansına göre, kendi seviyesindeki sınıflara yerleştirilirler ve bu sayede her biri kitap yazarı deneyimli öğretmenlerimiz ilgili sınıfın seviyesine göre eğitim verdiği için maksimum fayda sağlanmaktadır.

 

Ayrıca Karacan Yayınları yıllardır ‘’Nokta Atış’’ sorulardan oluşan soru bankası kitapları ve deneme sınavlarıyla öğrencilerini merkezi sınavlara eş değer soru tipleriyle hazırlamaktadır. Ankara dershane fiyatları her ders için ayrı ayrı özel ders alımının yüksek masraflarından çok daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Öğrencinin yetersiz kaldığı ve acil bilgiye ihtiyaç duyduruğu zamanlarda ise, online etüt uygulaması aracılığı ile istediği tarih, saat, öğretmen ve dersi seçerek birebir özel ders ayrıcalığından faydalanabilmektedirler. 

 

Eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek, ücretsiz kamplarımıza katılıp farkımızı görmek ve aklınızdaki sorulara cevap bulmak için aşağıdaki iletişim seçeneklerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Telefon: 0312 435 96 00

Adres: Sakarya Caddesi No:11 Kızılay/Çankaya/Ankara

Ankara kızılay dershaneler

Ankara dershane fiyatları
Ankara kurs

Üniversite hazırlık kursu

Sosyal Medya

Karacan Eğitim Kurumları Facebook Sayfası Karacan Eğitim Kurumları İnstagram Sayfası